Galeria Finansowa

Dla firmy, oferującej produkty finansowe, m.in. kredyty, leasingi i faktoring, zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy stronę internetową, która ma zachęcić klientów do kontaktu.

Projekt

Landing Page został stworzony z myślą o realizacji celów biznesowych – pozyskiwania lead-ów (nawiązywanie połączeń telefonicznych przez klientów i wysyłanie zapytań przez formularz). Kluczem do osiągnięcia tych celów jest łatwa nawigacja i przemyślana funkcjonalność strony. Opracowaliśmy treści pod względem SEO, nasycając je odpowiednimi słowami kluczowymi i dzieląc na akapity.

Wykonanie

Nasz projekt sprawił, że strona jest przejrzysta i łatwa w nawigacji, dzięki czemu można bez problemu zrozumieć ofertę oraz korzyści, jakie klienci mogą wynieść ze współpracy.

Funkcje

Responsywna strona jest uniwersalna i dostosowuje się do wielkości ekranu tak, by być wygodną w odbiorze dla użytkownika bez względu na urządzenie, z którego jest oglądana. Proste formularze kontaktowe umieszczone w głównej sekcji strony oraz w sekcji kontakt pozwalają na możliwość szybkiej komunikacji z klientem.

Zobacz inne realizacje

Secured By miniOrange