PRM Legal

Dla kancelarii adwokackiej PRM Legal zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy wizerunkową stronę internetową.

Projekt

Łącząc lekkość i minimalizm z powagą, stworzyliśmy stronę budzącą zaufanie, przynoszącą na myśl nowoczesność i pożądany w zawodzie adwokata profesjonalizm. Minimalistyczny design wzbogacony czarno-białą paletą barw tworzy aurę stabilności i przejrzystości tworząc poczucie bezpieczeństwa w świecie skomplikowanych przepisów i kruczków prawnych, w jakim obracają się prawnicy. Przedstawiliśmy w intuicyjny i przejrzysty sposób zakres działalności oraz zespół kancelarii w dwóch wersjach językowych tworząc w ten sposób efektywne narzędzie do komunikacji z klientem.

Wykonanie

Płynne animacje i dynamiczne przejścia między sekcjami ożywiają stronę dodając jej lekkości. Strona została wykonana w oparciu o WordPressa, co daje klientowi możliwość modyfikacji treści – dodawanie nowych pracowników oraz tworzenie interesujących wpisów o tematyce prawnej, które poszerzą grono użytkowników i sprowadzą więcej zaciekawionych tematyką osób na stronę. Strona jest również w pełni przystosowana do urządzeń mobilnych.

Funkcje

Projekt podkreśla wizerunek firmy i odzwierciedla jej wartości. Profesjonalne animacje dodają jej dynamiki.  Łatwość poruszania się i intuicyjność nawigacji pozwala dotrzeć użytkownikowi bez trudu dotrzeć do pożądanej informacji i nawiązać kontakt z kancelarią. Wszystkie odnośniki oraz przyciski są łatwo dostępne, co umożliwia płynną i intuicyjną nawigację po stronie, jednocześnie są ergonomicznie rozmieszczone na ekranie i nie przesłaniają istotnych treści. Mapa Google zastosowana na stronie została specjalnie przystosowana kolorystycznie, aby tworzyła spójną całość z resztą projektu, a zastosowane oprogramowanie tłumaczeniowe pozwala na bezproblemową zmianę języka wyświetlania strony z polskiego na angielski.

Zobacz inne realizacje

Secured By miniOrange