Wywozy Mariusz Drozd

Efektywny marketing usług wymaga często prostych rozwiązań. Dlatego dla firmy zajmującej się usługami wywozu gruzu i rozbiórkami zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy przejrzystą i intuicyjną stronę internetową typu one-page.

Projekt

Strona została zaprojektowana w formie wizytówki, która będzie w szybki i skuteczny sposób komunikowała użytkownikom o ofercie firmy oraz zachęcała do kontaktu dzięki licznym wezwaniom do działania. Strona jest w pełni responsywna, przez co jest wyświetlana w odpowiedni sposób na ekranie niemal każdego urządzenia. Zaprojektowaliśmy przejrzysty układ strony, a przyciągające oko grafiki pozwalają łatwo rozpoznać kluczowe aspekty działalności.

Wykonanie

Do stworzenia strony użyliśmy systemu CMS WordPress w celu ułatwienia obsługi treści. Dzięki minimalistycznym animacjom i układowi strona została zakodowana równie przejrzystym kodem. Układ elementów i treści sprzyja w znalezieniu przez użytkownika poszukiwanych informacji o firmie . Cała strona została zoptymalizowana pod kątem szybkości ładowania, co w przyszłości pozwali na lepsze pozycjonowanie strony w wyszukiwarce. Wydajność strony postawiliśmy tu na pierwszym miejscu!

Funkcje

Przystosowanie strony do standardowych ekranów monitorów komputerowych, jak i do urządzeń mobilnych pozwala wszystkim odwiedzającym na komfortowe przeglądanie strony. Intuicyjna nawigacja pionowa pozwala dotrzeć bez problemu do poszukiwanych informacji. Przyciski wzywające do działania (z ang. CTA – Call to Action) rozmieszczone są w kluczowych elementach strony, dzięki czemu pozwalają użytkownikom łatwo nawiązać kontakt telefoniczny z właścicielem przedsiębiorstwa.

Zobacz inne realizacje

Secured By miniOrange