Adreams

Nowoczesność i profesjonalizm – to cechy, które charakteryzują agencję Adreams, której celem jest tworzenie skutecznych kampanii reklamowych i wizerunkowych. Została stworzona w oparciu o wizję klienta.

Projekt

Cały projekt został stworzony w oparciu o wizję klienta. Strona główna w formie wideo nadaje stronie dynamiki i świeżości. Ograniczona tonacja kolorystyczna upraszcza projekt od strony wizualnej, to daje gwarantuje jej przejrzystość oraz czytelność. Dokładny opis pomysłów został przełożony na projekt graficzny, który został zakodowany z zachowaniem dobrych praktyk SEO.

Wykonanie

Do stworzenia strony użyliśmy dedykowanie skonfigurowanego przez nasz zespół systemu CMS WordPress. Za jego pośrednictwem osoby obsługujące witrynę będą mogły w prosty sposób tworzyć nowe wpisy. Strona została zakodowana w standardzie HTML5 i CSS3. Płynne animacje dodają stronie jeszcze większej lekkości i przejrzystości. Ponadto zoptymalizowaliśmy wszystkie pliki pod kątem ładowania się strony, by poprawić jej performance jak i pomogliśmy klientowi wybrać najwyższej jakości rozwiązanie hostingowe. Wczytywanie strony jest więc maksymalnie szybkie mimo licznie umieszczonych na niej plików multimedialnych. Strona jest w pełni responsywna i przyjazna dla urządzeń mobilnych W pełni przetestowaną stronę umieściliśmy na serwer Klienta.

Funkcje

Strona powstała w czterech wersjach językowych – w języku polskim, angielskim, niemieckim oraz rosyjskim. Wszystko po to, aby ułatwić nawigację osobom obcojęzycznym. Wdrożyliśmy również system rezerwacji pokoi Profitroom, by użytkownicy mogli w prosty sposób zaplanować swój pobyt w obiekcie. Witryna zawiera także funkcje e-commerce pozwalające na zakup online karnetów na basen czy zabiegów w SPA. Zadbaliśmy również o szybki i bezproblemowy kontakt z obsługą, poprzez wprowadzenie formularza na stronę. Wraz z klikanymi numerami telefonów zapewnią przyszłemu Klientowi różnicowane formy komunikacji.

Zobacz inne realizacje

Secured By miniOrange