Strony www

Strona internetowa jest jak wizytówka Twojej firmy. Od tego jak wygląda, działa i co zawiera zależy pierwsze wrażenie osób odwiedzających. Jeśli wszystkie te elementy będą ze sobą zgrane, zyskujesz profesjonalny wizerunek.

Korzyści

Dobrze zbudowana strona www to przede wszystkim dobrze opracowany projekt i użyteczna treść.  Swoją rolę odgrywają tu również szybkość działania oraz design – pozwalają zatrzymać odwiedzającego na dłużej i sprawić, że chętnie wróci pod dany adres.

Projektowane przez nas strony internetowe są nie tylko ładne, ale i użyteczne. Intuicyjna szata graficzna www pozwala użytkownikowi sprawnie znaleźć niezbędne informacje oraz w prosty sposób nawiązać kontakt z firmą. Optymalizacja stron pod względem prędkości a także treści powoduje, że strony wyświetlają się wysoko w wynikach wyszukiwania w przeglądarce Google.

Nasze działania

Projekt graficzny

Każdy klient jest inny, dlatego zasługuje na indywidualny projekt graficzny swojej strony internetowej lub sklepu internetowego. Projekty przygotowujemy w oparciu o markę firmy, oczekiwania klienta, specyfikę branży a także docelową grupę odbiorców. W podstawowym projekcie strony internetowej przede wszystkim powinny znaleźć się informacje o firmie, oferta a także dane kontaktowe.

CMS

W przygotowywaniu strony internetowej opieramy się na najpopularniejszym systemie zarządzania treścią na świecie – WordPressie. Treści, wpisy i produkty można tu w prosty sposób dodawać i edytować. Dodatkowo narzędzie jest często aktualizowane i pozwala na rozbudowanie strony w ramach potrzeb.

Funkcjonalności

Sklep internetowy

Na stronie internetowej masz możliwość zaprezentowania swojej działalności, przedstawienia produktów i usług. Zajmujemy się skonfigurowaniem Twojego sklepu, dodawaniem i odejmowaniem produktów oraz dostosowaniem do obowiązujących metod płatności.

Responsywność

Przy projektowaniu i programowaniu strony internetowej zwracamy uwagę na to, by była ona dostosowana do wielkości różnych ekranów smartfonów, tabletów i komputerów, na których może być wyświetlana. Zapewnia to pozytywne doświadczenia dla obserwujących.

Kampanie reklamowe

Zajmiemy się promocją Twojej strony www w mediach społecznościowych oraz sieci Google. Podejmowane przez nas działania pozwalają na dotarcie do konkretnej grupy docelowej biorąc pod uwagę to, co chcesz osiągnąć. Wsłuchujemy się w Twoje potrzeby, doradzamy i prowadzimy skuteczne kampanie reklamowe. By użytkownicy realizowali zamierzony cel – finalizowali zamówienie, dokonali zakupu przedmiotu, który wcześniej oglądali – prowadzimy remarketig.  

Landing Page
Oprócz rozbudowanych stron internetowych, naszym klientom proponujemy kampanie kierujące na tzw. Landing Page, co służy wygenerowaniu maksymalnej liczby kontaktów od potencjalnych klientów. Gdy użytkownik kliknie w reklamę zostaje przekierowany na specjalnie przygotowaną samodzielną stronę, mikrostronę lub element większej witryny. Celem Landing Page jest zachęcenie użytkowników do pozostawienia danych kontaktowych, dlatego musi być ona funkcjonalna i przedstawiać realne korzyści.

Dlaczego my?

Jesteśmy po to, by Twoja firma mogła zaistnieć i rozwijać się w sieci internetowej. Prowadzimy kompleksowe działania, które pozwolą Ci zrealizować konkretne cele biznesowe.

Stworzenie indywidualnego projektu, dostosowanego do Twoich potrzeb to dla nas priorytet.

Zaufaj naszemu doświadczeniu i pozwól przełożyć nasz pomysły, pasję, kompetencje i profesjonalizm na Twoje zadowolenie.

MASZ PYTANIA?

NIE CZEKAJ!

Realizacje

Zobacz nasze wybrane realizacje i sprawdź, jakie marki nam zaufały.

Secured By miniOrange