IDENTYFIKACJA WIZUALNA

Każda szanowana marka posiada swój branding, który jest jej wyróżnikiem. Pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz, dlatego zadbaj o profesjonalny wizerunek swojej firmy. Odpowiednio zaprojektowana identyfikacja wizualna sprawi, że Klienci zapamiętają Twoją markę. Poszukujesz agencji, która stworzy dla Ciebie kompleksową wizualną tożsamość Twojej firmy? Dobrze trafiłeś. Stworzymy dla Ciebie profesjonalny projekt identyfikacji wizualnej, który będzie miał niepowtarzalny charakter. Dowiedz się, dlaczego warto zadbać o profesjonalny branding marki.

Dlaczego stworzenie identyfikacji wizualnej jest ważne?

Jest to podstawowe narzędzie, które pomaga wyróżnić markę na tle konkurencji. To właśnie od wyglądu materiałów firmowych zależy to, jakie pierwsze wrażenie zrobisz na swoim Kliencie. Odpowiedniego zaprojektowany znak graficzny pozwoli wykreować wśród odbiorców pozytywne skojarzenia i uczucia związane z marką, a także od razu rozpoznać markę i oferowane przez nią usługi. Firma, która nie posiada swojej wizualnej osobowości jest często traktowana „z przymrużeniem oka”. Odbiorca komunikatu nie ma w jaki sposób utożsamić się z marką, przez co staje się w jego oczach nieautentyczna, co w dalszej perspektywie może przełożyć się na ilość klientów. Dlatego coraz więcej przedsiębiorców dostrzega zalety posiadania identyfikacji wizualnej i stara się je wdrażać do swojej firmy.

Nie rób tego sam. Skorzystaj z usług agencji!


Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że stworzenie profesjonalnego projektu identyfikacji wizualnej wymaga sporo wysiłku. Nie wystarczy parę kliknięć w programach graficznych, by stworzyć wyjątkowe logo czy inne materiały. Stworzenie logo samodzielnie może przynieść odwrotny skutek do zamierzonego. Zaprojektowanie profesjonalnego firmowego logo wymaga poświęcenia wiele czasu. Dobre logo nie może powstawać w pośpiechu. Ważny jest każdy element projektu – unikatowy sygnet, krój pisma, a także zastosowanie odpowiednich kolorów. Wszystkie te elementy tworzą w świadomości konsumenta pewien obraz marki. Każdy najdrobniejszy element musi ze sobą współgrać. Jak widać zaprojektowanie wyjątkowej identyfikacji wizualnej nie jest takie proste, dlatego warto zlecić to ekspertom.

Jak możemy Ci pomóc?

W AdLike wiemy jak ważne jest kreowanie pozytywnego wizerunku marki. Dlatego proponujemy Ci stworzenie od podstaw systemu identyfikacji wizualnej dla Twojego przedsiębiorstwa. Zaprojektujemy dla Ciebie spójną koncepcję graficzną, która pomoże Twojej firmie zostać rozpoznawalną na rynku. Twoja marka posiada już swoją tożsamość wizualną? Pomożemy Ci również w procesie rebrandingu, tak aby identyfikacja firmy zyskała nowego blasku.

Co możemy dla Ciebie stworzyć?

Warto zadbać o spójność identyfikacji wizualnej swojej firmy dlatego możesz zlecić nam wykonanie:

• Logotyp firmy
• Kolorystyka firmowa
• Typografia firmowa
• Druki firmowe (wizytówki, ulotki)
• Materiały marketingowe
• Brand book

Jak działamy?

Budowanie spójnej i wyjątkowej identyfikacji wizualnej jest złożonym procesem. Trzeba poświęcić sporo czasu, by stworzyć projekt, który w pełni odda charakter danej marki. Każdy nasz projekt szyjemy na miarę potrzeb naszego Klienta. Z pomocą naszych specjalistów dostarczymy Ci wyjątkowe i unikalne materiały graficzne, które wspomogą Twoją markę w budowaniu pozytywnego wizerunku.

1. Poznajemy Twoje oczekiwania

Dla nas ma znaczenie to, jak będziesz postrzegany. Każda firma jest inna, dlatego już na początku współpracy chcemy poznać Twoje oczekiwania i specyfikę branży, w której działasz.

2. Koncepcja projektu

Na podstawie wskazówek tworzymy pierwsze szkice. Następnie przedstawiamy Ci pierwsze efekty naszych prac. Omawiamy je, a następnie wspólnie wybieramy najlepszą wersję.

3. Finalizujemy prace

Jeżeli przygotowana przez nas koncepcja Ci odpowiada, tworzymy ostateczną wersję projektu. Jeżeli chcesz, stworzymy dla Ciebie pozostałe elementy identyfikacji firmy, które pozwolą zachować spójność graficzną.


Dlaczego my?

W naszej agencji stawiamy na jakość tworzonych projektów. Naszych specjalistów cechuje wysoka wyobraźnia oraz kreatywność. Zajmujemy się tworzeniem rozmaitych projektów – od identyfikacji wizualnych poprzez projektowanie stron kończąc na tworzeniu projektów materiałów reklamowych, jak bannery, ulotki czy rollupy. Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą, napisz do nas! Stworzymy dla Ciebie projekt skrojony pod Twoje potrzeby.

MASZ PYTANIA?

NIE CZEKAJ!

Realizacje

Zobacz nasze wybrane realizacje i sprawdź, jakie marki nam zaufały.

Secured By miniOrange