SEM

Przygotujemy dla Ciebie odpowiednio dostosowaną kampanię, która znacząco zwiększy ilość odwiedzin Twojej witryny oraz poprawi jej widoczność w wyszukiwarce. Zależy Ci na szybkim i precyzyjnym dotarciu do Klientów zainteresowanych Twoją ofertą? Skorzystaj z doświadczenia naszych specjalistów, dzięki którym będziesz mógł w pełni zrealizować swoje cele biznesowe. Dowiedz się, dlaczego warto zainwestować w działania SEM.

Jak prowadzimy nasze kampanie?

Zapewniamy kompleksowe prowadzenie kampanii nastawionych na osiągnięcie maksymalnego efektu. Współpraca z naszą agencją zaczyna się od wypełniania briefu zawierającego szereg szczegółowych pytań. Ważne jest, by wypełniony był w sposób wyczerpujący i zawierał jak najwięcej informacji, które posłużą nam w stworzeniu efektywnej kampanii.

Podczas prowadzenia działań reklamowych nieustannie optymalizujemy nasze kampanie. Dbamy o to, by zlecone nam kampanie generowały jak najlepsze efekty za jak najniższą stawkę. Nieustannie przeprowadzamy również testy A/B, pozwalające wybrać najskuteczniejszą wersję reklamy.

DLACZEGO WŁAŚNIE MY?

Wyróżnia nas:
• Wieloletnie doświadczenie – Istniejemy na rynku już od wielu lat. W tym samym czasie udało nam się zrealizować wiele udanych kampanii dla znanych polskich marek
• Stawiamy na jakość – Nieustannie szkolimy się i na bieżąco aktualizujemy swoją wiedzę, by tworzyć efektywne kampanie dla naszych Klientów
• Specjaliści z wielu dziedzin – Jesteśmy zespołem specjalistów z różnych dziedzin – marketingu, copywriterów i grafików. Stworzymy dla Ciebie wyjątkowe materiały, dzięki którym Twoi odbiorcy na pewno Cię zapamiętają.

Co to jest SEM?

SEM (z ang. Search Engine Marketing) to zestaw działań marketingowych w wyszukiwarkach mających za zadanie promowanie strony internetowej. Jest to najefektywniejszy i najczęściej stosowany sposób na promocję strony. W tym celu wykorzystywane są działania mające za zadanie optymalizację treści na witrynie (SEO) oraz linki sponsorowane, które wyświetlane są w wynikach wyszukiwania określonych fraz (PPC). Efektem zastosowania tego typu działań jest znaczący na wzrost darmowych oraz płatnych wyników wyszukiwania.

Korzyści

Reklama w sieci wyszukiwania przynosi bardzo szybkie wyniki. Wystarczy kilka minut, by Twoja strona wyświetlała się na samej górze wyników wyszukiwania. Dzięki temu ruch na witrynie z pewnością wzrośnie.

Umożliwia dotarcie do grupy docelowej

Kampanię możemy ustawić tak, by trafić wyłącznie do osób, które wpiszą w wyszukiwarkę określoną frazę. Zwiększamy przez to trafność reklamy i umożliwiamy dotarcie do osób zainteresowanych danym produktem lub usługą. Możemy również zawęzić wyświetlanie reklamy na konkretny obszar, co przydaje się na przykład w promowaniu lokalnych biznesów.

Nie wymaga dużego budżetu


Reklamy w sieci wyszukiwania pozwalają na szybkie i efektywne pozyskiwanie nowych użytkowników na witrynę, z pomocą nawet niewielkiego wkładu finansowego. W każdej chwili możemy zwiększyć budżet na reklamę, by trafić do jeszcze większej ilości użytkowników. Dzięki temu z reklamy w wyszukiwarce może skorzystać nawet mała firma, która dopiero się rozwija.

Płatność wyłącznie za efekty

W porównaniu do większości kanałów reklamowych, sponsorowana kampania w wyszukiwarce Google daje możliwość rozliczania się za rzeczywiste efekty, jak na przykład kliknięcie w link. Dzięki takiej opcji reklamodawca ma pewność, że każda zainwestowana złotówka przyniesie realny efekt. Za pomocą narzędzi analitycznych możemy zmierzyć rentowność danej reklamy i na bieżąco ją optymalizować.

MASZ PYTANIA?

NIE CZEKAJ!

Realizacje

Zobacz nasze wybrane realizacje i sprawdź, jakie marki nam zaufały.

Secured By miniOrange