Social media

Niech obecność Twojej marki w mediach społecznościowych stanie się wartościowa! Profesjonalnie prowadzimy profile w najważniejszych kanałach Social Media z dbałością o indywidualnie dostosowane treści. Nasze doświadczenie przekłada się na efektywne wyniki kampanii reklamowych ukierunkowanych pod konkretne grupy docelowe. 

Korzyści

Media społecznościowe służą komunikowaniu się i nawiązywaniu relacji nie tylko między ludźmi, ale także między konkretną marką a klientami. Zarówno profil indywidualny jak i firmowy daje możliwość naturalnej ekspresji i dzielenia się doświadczeniami. Swoje ujście znajduje tu potrzeba chwalenia się przed znajomymi, rodziną a czasami zupełnie obcymi odbiorcami. W języku sprzedaży to przecież nic innego jak polecanie produktów i usług.

Twoja marka musi tu być!
Obecnie każda znacząca się firma posiada profil w jednym z kanałów Social Media. Klienci, którzy obserwują Twoją markę, chcą być na bieżąco z wszelkimi aktualnościami. W jednym miejscu znajdują wszystkie najnowsze informacje o produktach, usługach i promocjach.

Jak działamy?
Naszym celem jest poznanie Twoich klientów oraz dotarcie do nich z reklamą, dlatego z najwyższą dbałością podchodzimy do tworzenia publikowanych treści. Aby osiągnąć zamierzony cel, dbamy o częsty kontakt – cyklicznie zamieszczamy posty i relacje, w możliwe najkrótszym czasie odpowiadamy na wiadomości i komentarze. Zdajemy sobie sprawę, że publikacje Twojej firmy muszą wyróżniać się na tle konkurencji, dlatego wysoka jakość przekazu jest dla nas priorytetem. Publikowane treści są różnorodne i ciekawe, by stale wzbudzać zainteresowanie odbiorców, którzy dzięki temu chętnie wracają na Twój fanpage.

Strategia komunikacji
Profil firmowy w Social Media sprzyja nawiązaniu długotrwałej relacji między Twoją firmą a klientami. Współpracę z Twoją marką zaczynamy od poznania profilu jej działalności. Nie chodzi bowiem o samąv obecność na Facebooku czy Instagramie, ale o świadome kreowanie wizerunku w oparciu o konkretny cel:
• informowanie o produktach i usługach
• budowanie społeczności poprzez zaangażowanie
• docieranie do potencjalnych klientów
• pomoc w problematycznych sytuacjach

Wiemy, jak ważne są spójne i angażujące treści. Na grafikach stosujemy kolorystykę, nawiązującą do wizerunku firmy, a na kolejnych grafikach zamieszczamy element, który je łączy – logo. W komunikacji wypowiadamy się w unikalnym tonie, zwracamy uwagę na konkretne wartości, jakie Twoja firma ma do przekazania. Takie rozwiązania sprawiają, że odbiorcy zapamiętują, jaka marka zamieściła post i od razu rozpoznają fanpage przy kolejnej publikacji. Sprawiamy, że użytkownicy przywiązują się do Twojej firmy, kojarzą ją i lubią. W konsekwencji zyskujemy lojalnych i powracających obserwujących, którzy są gotowi skorzystać z usług lub zakupić produkt oraz angażować się w komunikację.

Obszar naszego działania

Obsługujemy marki w najpotężniejszych platformach – Facebook, Instagram, LinkedIn, YouTube oraz innych kanałach, w których obecność może przynieść korzyści. Oferujemy utworzenie indywidualnego fanpage’a lub aktualizację bieżącego. Uzupełniamy go o niezbędne informacje dotyczące firmy, m. in. dane kontaktowe, opis działalności, zdjęcie w tle i avatar.

Indywidualne podejście
Gwarantujemy unikalną strategię komunikacji dopracowaną do filozofii marki i specyfiki działalności. Uważnie analizujemy potrzeby Twojego biznesu i stale podążamy za tym, co angażuje Twoich fanów, by następnie stali się Twoimi klientami. Budujemy historię marki i sprawiamy, że staje się ona bliska odbiorcom – do tego niezbędna jest wysoka jakość postów, konstruktywne aktywności – konkursy, ciekawe kreacje, unikatowe treści. W ramach potrzeb realizujemy profesjonalne sesje fotograficzne i materiały wideo, które posłużą za materiały publikowane na profilu. Zaproponowany przez nas odrębny model komunikacji trafia do określonej grupy odbiorców i zwiększa liczbę wartościowych odbiorców. Na bieżąco wyciągamy wnioski oraz raportujemy wyniki naszej pracy, co przyczynia się do osiągnięcia celu i sukcesu.

Jesteśmy od tego, by Ci pomóc!
Jeżeli interesuje się zwiększenie ruchu na stronie, budowanie zasięgu czy podniesienie sprzedaży.

Kampanie reklamowe

Celem kampanii w mediach społecznościowych jest aktywne dotarcie do konkretnych grup docelowych, również w przypadku promocji lokalnej. By to zrealizować, wybieramy konkretne cechy odbiorców, bazując na informacjach, które udostępniają sami użytkownicy. Prowadzimy kampanie reklamowe na Facebooku, Instagramie, YouTubie, LinkedInie i innych mediach społecznościowych. Umiejętne profilowanie pod grupy odbiorców przynosi wymierne korzyści, osiągając efektywne wyniki za najmniejszy koszt.

Sponsorowanie postów
Ciekawe wpisy i atrakcyjne grafiki wpływają na liczbę użytkowników, do których docierają treści.  Aby Twoje posty dotarły do jak największej ilości odbiorców, skutecznie je promujemy. Naszym zadaniem jest zebranie pod postami największej liczby reakcji, komentarzy i udostępnień, dlatego oferujemy sponsorowanie dopasowane do potrzeb Twojej firmy. Rozpoznawalny profil pozwala zwiększać sprzedaż, pozyskiwać kontakty, zdobyć lojalność klientów.

Typy kampanii
Skutecznie zwiększamy liczbę fanów profilu dzięki kampanii na polubienia. Docieramy od osób, które mogą być zainteresowane branżą, w której działa Twoja firma. Uzyskanie unikatowych polubień wpływa na zasięg organiczny postów i umożliwia wyświetlanie treści wielu odbiorcom. W kampaniach marketingowych dążymy do osiągnięcia wysokiego współczynnika konwersji, czyli dokonania zakupu, zapisania się do newslettera, rejestracji na stronie, pozostawienia danych kontaktowych. Zależy nam na atrakcyjnej i efektywnej reklamie, więc na bieżąco monitorujemy wyniki i dostarczamy raporty.

Kanały w jakich działamy

Facebook
Nadal cieszy się największą popularnością wśród mediów społecznościowych, nic dziwnego – w końcu korzysta z niego aż 80% wszystkich użytkowników Internetu w Polsce. Wzbudzamy zainteresowanie odbiorców tworząc indywidualną strategię Twojej marki i angażujemy ich przygotowując ciekawe treści, konkursy, publikując wydarzenia. Pozyskujemy prawdziwych fanów, prowadzimy skuteczne kampanie reklamowe i automatyzujemy proces komunikacji w Messengerze. Zakładamy sklep na profilu i wprowadzamy aktualizacje. Monitorujemy wszelkie aktywności, odpowiadamy na wiadomości i komentarze. Dodatkowo wykonujemy profesjonalne sesje zdjęciowe i materiały wideo. Analizujemy działania konkurencji i raportujemy naszą pracę.

Instagram
To właśnie tu odbiorcy spędzają najwięcej czasu, zaraz po Facebooku. Na Instagramie główną rolę odgrywa strona wizualna, dlatego tak ważne są atrakcyjne dla użytkowników materiały – zdjęcia i wideo. Jesteśmy gotowi wspierać w tym Twoją markę oferując profesjonalne sesje foto-wideo. Dobrze sprawdza się tu prowadzenie sklepów oraz współpraca z Influencerami. Dzięki zoptymalizowanym kampaniom docieramy do odpowiedniej grupy docelowej, a trafne używanie trafnych hasztagów wpływa na zasięg organiczny.

LinkedIn
Profile na LinkedInie dedykujemy firmom, które działają w sektorze B2B. Tego rodzaju platforma Social Mediowa prowadzi do budowania zasięgu i zaangażowania wśród klientów biznesowych. Najważniejszą wartością prowadzonych kampanii jest uzyskanie ruchu na stronie oraz pozyskanie cennych leadów – kontaktów do osób zainteresowanych ofertą Twojej firmy.

Dlaczego my?

Przeprowadzimy dla Twojej firmy pełną integrację kanałów społecznościowych. Prowadzimy spójną komunikację , tworzymy atrakcyjne materiały – zarówno te statyczne jak i wideo oraz proponujemy ciekawe teksty.
W AdLike jesteśmy na bieżąco z nowościami, by nasze wiedza i doświadczenie mogły pozytywnie wpłynąć na wizerunek Twojej firmy.
Dobrze prowadzony profil w Social Media to podstawa sukcesu!

MASZ PYTANIA?

NIE CZEKAJ!

Realizacje

Zobacz nasze wybrane realizacje i sprawdź, jakie marki nam zaufały.

Secured By miniOrange