Realizacje

Braliśmy udział w tworzeniu wielu ciekawych projektów, a z każdego z nich jesteśmy niezwykle dumni. Zobacz nasze przykładowe realizacje!

Strony www

Nasza agencja stworzyła już wiele profesjonalnych stron internetowych. Dobrze zbudowana witryna internetowa to nie tylko kwestia właściwej optymalizacji, ale przede wszystkim dopasowanie jej do użytkownika i pełna responsywność. Stawiamy na szybkie ładownie witryny, przyjazność dla użytkownika i wartościową treść. Właśnie takie witryny sprawiają, że użytkownicy chętnie wracają pod dany adres. Sprawdź nasze realizacje stron internetowych.

Social media

Jedną ze specjalizacji naszej agencji jest prowadzenie profilów w mediach społecznościowych. Mieliśmy przyjemność pracować nad wieloma ciekawymi projektami z rozmaitych branż. Skuteczność naszych działań potwierdzana jest wieloma polubieniami, komentarzami i udostępnieniami. W swoich rozwiązaniach staramy się dążyć coraz dalej, z przemyśleniem tworząc wpisy dostosowane do strategii firmy.

Seo

SEO z angielskiego Search Engine Optimization czyli optymalizacja strony www pod wyszukiwarki internetowe. Adlike oferuje pozcyjonowanie + SEO czyli pełen pakiet usług umożliwiający przygotowanie strony podpozycjonowanie a następnie wprowadzenie jej do TOP10 wyników wyszukiwania za pomocą odpowiednich działań. Pozycjonowanie stron www polega na wdrożeniu szeregu działań mających na celu zwiększenie popularności witryny poprzez między innymi rozsiewanie linków prowadzących do strony w wartościowych miejsce.

Sem

SEM jest najczęściej stosowanym skutecznym sposobem promocji.  Efekty jego pracy badamy za pomocą wnikliwej analizy, która pozwala nam oszacować, czy w danym przypadku faktycznie sprawdzą się płatne linki. Przebadanie progu rentowności, przeanalizowanie konwersji w branży oraz poziom zainteresowania nią to czynniki, które pozwalają nam określić – jak sprawdzi się w Twoim przypadku kampania SEM.

Identyfikacja wizualna

Odpowiednio opracowany system identyfikacji wizualnej pozwoli wyróżnić Twoją firmę na rynku. Tworzymy estetyczne i wyróżniające się projekty identyfikacji wizualnej. Zadbamy dla Ciebie o profesjonalny wizerunek Twojej firmy. Nasze projekty sprawią, że Twoja marka stanie się rozpoznawalna w oczach klientów. Mamy bogate doświadczenie w pracy dla różnych branż. Sprawdź nasze projekty identyfikacji wizualnej!

Secured By miniOrange