Black Tiger

 Black Tiger investments sp z o.o. w pierwszym działaniu jest pośrednikiem i pozyskuje leady do dalszych działań marketingowych. Dzięki współpracy z firmą pożyczkową i sprzedaży weksli inwestycyjnych zabezpieczonych na fizyczne udzielonych pożyczkach i majątku firmy jest w stanie dostarczyć produkt inwestycyjny oprocentowany 8% dla inwestora i pozyskać wolumen ok 5 mln miesięcznie.

Idea

Black Tiger jest nową marką więc mieliśmy wolną rękę w pracach kreatywnych w zakresie współpracy z firmą. Kluczowym elementem sygnetu jak i całego logo jest tygrys, który jest drapieżnikiem i stanowczo oznajmia o swojej sile, potędze a także szybkości. Synonimy te idealnie wpasowują się w wartości firmy.  Wybierając kolorystykę z której będziemy korzystać skupialiśmy się przede wszystkim o tym, że jest to prestiżowa firma działająca w branży inwestycyjnej.

Efekt końcowy

Zaprojektowane przez nas logo składa się z sygnetu i logotypu. Charakterystyczny tygrys w agresywnej pozycji został zamknięty w kole nawiązującym do monety. Bez szeryfowy font użyty w logotypie idealnie komponuje się z całością i podkreśla profesjonalizm firmy. Głównymi kolorami użytymi w identyfikacji wizualnej firmy Black Tiger jest czarny a także złoty. Kolor czarny jest główną barwą użytą w logo, nadaje powagi a także dzięki wielu ostrym akcentom dodaje dynamiki. Odcienie złota natomiast użyte zostały z uwagi na charakter firmy a nawiązanie do pieniędzy. Efekt naszej pracy możecie oglądać poniżej.

Zobacz inne realizacje

Secured By miniOrange