Petro Expert

Firma Petro Expert  zajmuje się szeroko pojętym transportem i logistyką. Firmę tworzy zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem uzyskanym w dużych firmach logistycznych a także wyszkoleni kierowcy. Kwalifikacje zespołu kierowców pozwalają na transport niebezpiecznych towarów takich jak paliwo, chemikalia czy ciecze żrące.

Idea

Minimalizm, dynamika i czytelność to zagadnienia które towarzyszyły naszym specjalistom podczas prac koncepcyjnych a także podczas projektowania logo i strony internetowej dla firmy Petro Expert. Główną ideą było pokazanie zestawu do przewozu niebezpiecznych płynów. Kolorystyką jaką chcieliśmy wykorzystać była czerń i żółć którą możemy kojarzyć z kamizelką odblaskową. 

Efekt końcowy

W zaprojektowanym przez nas logo główną uwagę przywiązuje ciągnik siodłowy wraz z cysterną przewożącą materiały niebezpieczne. Logotyp mocno kontrastuje oddzielając dwa słowa, Petro i Expert. Stworzone przez nas oddzielnie napisu od zestawu transportowego tworzy podłoże po której porusza się cysterna a dodatkowo poziome linie oddzielone myślnikiem pomiędzy wyrazami tworzą zjeździe z linią przerywaną.

Zobacz inne realizacje

Secured By miniOrange