Sensit

Każdy wie, że w domu liczy się porządek. Sensit jest marką wysokiej jakości środków chemicznych pomagających na co dzień w utrzymaniu czystości. Zaprojektowaliśmy stronę, która ma na celu prezentację produktów marki.

Projekt

Strona została zaprojektowana w przejrzysty sposób przy wykorzystaniu brandowych kolorów oraz przygotowanych wcześniej prostych ikon graficznych. Duże zdjęcia przyciągają uwagę użytkowników prezentując produkt. Dodatkowe wstawki filmowe zachęcają użytkowników do sprawdzenia produktów „w akcji”. Przejrzyste menu pomaga w nawigacji na witrynie, pozwalając użytkownikowi łatwy dostęp do każdego zakątka witryny.

Wykonanie

Witryna została zaprojektowana przy użyciu popularnego systemu CMS WordPress. Jego niewątpliwą zaletą jest łatwość w obsłudze i prosty sposób dodawania i modyfikacji treści na stronie. Dzięki temu systemowi po krótkim szkoleniu niemal każda osoba będzie w stanie dowolnie dostosowywać treści umieszczone na stronie.

Funkcje

Zakodowana strona jest w pełni responsywna. Zadbaliśmy także o pełne dostosowanie witryny do najnowszych wytycznych koniecznych do pozycjonowania strony. Przy pomocy Google API stworzyliśmy w pełni interaktywną mapę sklepów składająca się z ponad tysiąca sklepów, w których można kupić produkty Sensit. Dzięki zastosowaniu API możliwe jest łatwe uruchomienie nawigacji do wybranego przez Klienta sklepu.

Zobacz inne realizacje

Secured By miniOrange