Verdant

Verdant Oasis zajmuje się uprawą i przetwarzaniem konopi przemysłowej w Europie.
Europejskie farmy VO zaczynają od unikalnych nasion uprawnych, pielęgnowanych i zbieranych zgodnie z rygorystycznymi europejskimi praktykami rolniczymi Ecocert. Każdą roślinę można prześledzić pod kątem jej materiału siewnego, odpowiedniego gospodarstwa, zakładu, w którym została wydobyta, oraz dokładnej godziny i daty importu do USA.

Idea

Naszym głównym zadaniem było przygotowanie księgi znaków  z zestawem materiałów reklamowych, które mieliśmy zaprojektować do istniejącego już logo firmy Verdant Oasis. Po zebraniu niezbędnych informacji od Klienta, a także przeanalizowaniu rynku i grupy docelowej, na której chcieliśmy się skupić, przystąpiliśmy do pracy nad opracowaniem spójnych materiałów identyfikacji wizualnej.

Efekt

Efektem naszej pracy była księga znaków, która zawierała niezbędne informacje, które potrzebne są do posługiwania się przy pracy nad kolejnymi produktami  z brandem Verdant Oasis. Podstawowe materiały firmowe takie jak papier firmowy, wizytówka lub stopka mailowa pozwolą Klientowi wdrożyć się w świat marketingu, a także zachowają spójność ze stroną internetową klienta.

Zobacz inne realizacje

Secured By miniOrange